Film izle Aşıklar şehri 1080p tek parça Türkçe dublaj

La la land izle hd tek parça Türkçe dublaj

La la land izle La la Land 1080p Altyazılı izle 2016 yılının en çok iyi güldürü ve aşk filmleri. 2016 Komedi filmleri izle.

Aşıklar Şehri (orijinal ismi ile La La Land), Damien Chazelle tarafından yazılan ve idare edilen Amerikan romantik müzikal komedi-drama filmi. Filmin başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone bulunmaktadır. Film izle oyunculuğa hevesli Mia ile caz piyanisti Sebastian’ın ilişkisini konu edinmektedir. Los Angeles’da çekilenLa la land filmin orijinal adı aynı zamanda şehri söylem etmektedir.

Chazelle filmin senaryosunu 2010’da yazdı ama prodüktör bulamadı. Whiplash’ın başarısından sonra film Summit Entertainment tarafından yapılandırıldı. Film galasını 31 Ağustos 2016’da 73. Venedik Milletler arası Film Festivali’nde yaptı ve Dokuz Aralık 2016 tarihinde ABD’de gösterime girdi.

Aşıklar Şehri epey mükemmel 1 eleştirel zevk sağladı ve 2016’nın en eksiksiz filmlerinden birisi olarak kabul edildi. Film Amerikan Film Enstitüsü tarafından 2016’nın en iyi 10 filminden biri seçildi ve 89. Akademi Ödülleri’nde 14 adaylık elde ederek Akademi Ödülleri tarihinde en fazla adaylık elde eden üç filmden biri oldu ve Altı dalda mükafat kazandı. Ayrıca 74. Altın Küre Ödülleri’nde en çok fazla adaylık elde eden film olarak elde ettiği 7 adaylıktan hepsini kazanarak Altın Küre tarihininde rekorunu kırmış oldu. Bubunyanında 70. BAFTA Ödülleri’nde kazandığı 11 adaylık ile tekrar en çok adaylık elde eden film oldu.
Kaynak: http://film1.bizdensor.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *